Nowoczesne biuro księgowe

Wyobraź sobie, że dzięki wsparciu warszawskiego zespołu Twoja firma cieszy się korzystnymi optymalizacjami, sprawniejszą organizacją oraz mniejszymi kosztami utrzymania. Czy to możliwe? Tak! Przekonują o tym zadowoleni ze współpracy Klienci biura rachunkowego Fractum z Warszawy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia.

Biuro rachunkowe Warszawa

Compensa - Ubezpieczenie za granicą

Posiadając ubezpieczenie za granicą naszego kraju nie narażamy się na niezwykle wysokie koszty opieki lekarskiej w przypadku, kiedy niezbędna będzie pomoc medyczna. W ramach swojej różnorodnej oferty, Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa oferuje ubezpieczenie przygotowane pod kątem podróży w różne zakątki świata. Odwiedzając stronę znajdującą się pod adresem http://www.compensa.pl/ poznać można ubezpieczenia całościowo zabezpieczające Państwa wizytę w obcym kraju. Gorąco polecamy propozycje Compensa

Ubezpieczenie za granicą

Częste uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach jest atutem mile widzianym przez pracodawców. Dodatkowe umiejętności oraz chęć rozwoju jest bardzo pożądana w dzisiejszym świecie biznesu. Szkolenia biznesowe dosyć często dotyczą umiejętności przywódczych, kierowaniu zespołem pracowników, skutecznej promocji swojej osoby lub wizerunku firmy, której jest się przedstawicielem. Szkolenia biznesowe są po prostu koniecznością w dzisiejszym świecie konkurencji i wolnego rynku. Jedną z form nowoczesnego podejścia do podnoszenia kwalifikacji ludzi jest coaching. Jak na razie nie posiada polskiej nazwy, ale już od jakiegoś czasu zyskuje na popularności.

Szkolenia biznesowe

Monitorowanie aut na trasie

Bądź na bieżąco z obecnością taboru twojego przedsiębiorstwa na trasie. Oferujemy sprawny monitoring, dzięki któremu pozycja pojazdów będzie aktualizowana co 10-12 sekund (przy włączonym silniku). W tym celu proponujemy klientom specjalistyczne i dokładne mapy. Wskazują położenie samochodów oraz umożliwiają wyznaczanie najkorzystniejszej drogi.

pozycja pojazdów

Testy osobowości

Rozmyślasz nad swoją przyszłością? Zauważyłeś u siebie objawy wypalenia zawodowego? Nasze kwestionariusze psychologiczne pomagają poznać swój typ osobowości, rządzące nami na co dzień programy i schematy mentalne, a także tkwiące w charakterze archetypy. Dzięki nim sprawdzisz, jakie są Twoje ukryte pasje i motywacje.

kwestionariusze psychologiczne

Nie mamy żadnych wątpliwości co do skuteczności proponowanych przez nas pakietów usługowych. Jedną z konkretnych ofert jest sposobność skorzystania z wirtualnego adresu w Warszawie. Usłudze tej towarzyszy również komplementarna obsługa skrzynki pocztowej, która usprawni porządkowanie korespondencji.

Wirtualny adres Warszawa

Usuwanie lokatorów

Nieuczciwi najemcy są dużym problemem właścicieli nieruchomości. Na szczęście coraz częściej pojawia się szeroki wachlarz rozwiązań, które pozwalają na eksmisje zgodne z obowiązującym prawem, co w przeszłości nie było wcale jednoznaczne. Nasza firma w Warszawie specjalizuje się w opróżnianiu mieszkań od niechcianych lokatorów.

Eksmisje Warszawa

Usługi księgowe dla firm

Prowadzisz przedsiębiorstwo lub zarządzasz spółką? Postaw na sprawdzone biuro rachunkowe z oddziałem w Gnieźnie. Kompleksowo zajmiemy się formalnościami - rozliczeniami oraz ewidencją podatków oraz wypełnianiem deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Poprowadzimy księgi przychodów i rozchodów.

Biuro rachunkowe Gniezno