Wkacje w Pieninach

Schronisko PTTK Trzy Korony to idealne miejsce na tanie wczasy w górach. Oferujemy wygodne zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami oraz wyśmienite wyżywienie. Doskonała lokalizacja w sercu Pienin gwarantuje dostęp do licznych atrakcji turystycznych i sportowych, między innymi wyciągów i tras narciarskich i snowboardowych oraz szlaków na rowerowe i piesze wyprawy.

Tanie wczasy w górach

Ekscytujące podróże z dziećmi

Podróże z maluchami nie muszą być męczące i przytłaczające. Na naszej stronie znajdą Państwo niezwykłe atrakcje turystyczne dla dzieci, których nie można przegapić podczas swoich wakacji. Na liście znajduje się, między innymi, Muzeum Dobranocek, Magiczne Ogrody oraz Muzeum Wsi Mazowieckiej. Będą to niezapomniane wczasy dla rodziców oraz ich pociech!

Atrakcje turystyczne dla dzieci

Każdy zasługuje na odrobinę luksusu. Urlop spędzony w spokojnym otoczeniu, w pięknie urządzonych pokojach, z dodatkowymi wygodami odpręża jak mało co! Hotel w pałacu umożliwia gościom również wczucie się w atmosferę minionego wieku, skorzystanie z wykwintnej restauracji i winiarni, a także zażycie świeżego powietrza w okolicznym parku.

Hotel w pałacu