Zapraszamy do naszego hotelu

Zastanawiasz się, gdzie spędzić wymarzone wakacje, weekend, a może nawet jeden nocleg? Nie musisz daleko szukać, ponieważ najkorzystniejszą propozycję masz właśnie przed sobą! Nowy Dwór Mazowiecki i nasz hotel to miejsca, które naprawdę warto odwiedzić. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej propozycji!

Nowy Dwór Mazowiecki hotel

Wkacje w Pieninach

Schronisko PTTK Trzy Korony to idealne miejsce na tanie wczasy w górach. Oferujemy wygodne zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami oraz wyśmienite wyżywienie. Doskonała lokalizacja w sercu Pienin gwarantuje dostęp do licznych atrakcji turystycznych i sportowych, między innymi wyciągów i tras narciarskich i snowboardowych oraz szlaków na rowerowe i piesze wyprawy.

Tanie wczasy w górach

Ekscytujące podróże z dziećmi

Podróże z maluchami nie muszą być męczące i przytłaczające. Na naszej stronie znajdą Państwo niezwykłe atrakcje turystyczne dla dzieci, których nie można przegapić podczas swoich wakacji. Na liście znajduje się, między innymi, Muzeum Dobranocek, Magiczne Ogrody oraz Muzeum Wsi Mazowieckiej. Będą to niezapomniane wczasy dla rodziców oraz ich pociech!

Atrakcje turystyczne dla dzieci