Oferujemy Państwu wysokiej klasy narty dla profesjonalistów oraz amatorów sportów zimowych. W naszej ofercie udostępniamy artykuły zarówno dla dzieci, jaki i młodzieży oraz osób dorosłych. Atrakcyjna cenowo jest sekcja wyprzedaż. Proponujemy narty w wielu praktycznych i funkcjonalnych modelach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Narty wyprzedaż

Przygotowanie do biegu z przeszkodami

W naszej ofercie znajduje się trening do niezwykle wyczerpującego wyścigu biegowego, przeprowadzanego na ekstremalnym torze przeszkód. Zajęcia stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które szykują się na eventy z serii RUNMAGEDDON. Prowadzimy grupowe zajęcia poprawiające kondycję i wzmacniające chwyt.

RUNMAGEDDON

Szkolenie z technik relaksacyjnych

Żeby nauka była skuteczna, uczestnicy zajęć muszą podążyć z nami w podróż w głąb duszy i ciała. Nasze kursy masażu hawajskiego sprawią, że odzyskasz równowagę, którą tak łatwo zatracić w dzisiejszych czasach. Umożliwiamy dwa rodzaje ścieżek poznawania świątynnych technik relaksacyjnych - podczas dwudniowego spotkania wyjazdowego lub online. Zapraszamy też na nasze warsztaty holistyczne, które regularnie organizujemy w Warszawie.

Kursy masażu Warszawa

Lord4Sport

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wysokiej jakości sprzęt do ćwiczenia w domu, taki jak nasze wyjątkowe orbitreki. To urządzenia, które sprawią, że pozbędziesz się zbędnych kilogramów szybciej niż myślisz. Nasza propozycja obejmuje również bieżnie, rowery stacjonarne oraz atlasy do ćwiczeń. Nasze orbitreki i inne urządzenia posiadają szereg bardzo przydatnych funkcji, które ułatwią Ci codzienne dbanie o kondycję Twojego ciała. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się ze specyfikacją naszych produktów.

Orbitrek do ćwiczeń