Narty wyprzedaż

Oferujemy Państwu wysokiej klasy narty dla profesjonalistów oraz amatorów sportów zimowych. W naszej ofercie udostępniamy artykuły zarówno dla dzieci, jaki i młodzieży oraz osób dorosłych. Atrakcyjna cenowo jest sekcja wyprzedaż. Proponujemy narty w wielu praktycznych i funkcjonalnych modelach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Narty wyprzedaż

Przygotowanie do biegu z przeszkodami

W naszej ofercie znajduje się trening do niezwykle wyczerpującego wyścigu biegowego, przeprowadzanego na ekstremalnym torze przeszkód. Zajęcia stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które szykują się na eventy z serii RUNMAGEDDON. Prowadzimy grupowe zajęcia poprawiające kondycję i wzmacniające chwyt.

RUNMAGEDDON

Szkolenie z technik relaksacyjnych

Żeby nauka była skuteczna, uczestnicy zajęć muszą podążyć z nami w podróż w głąb duszy i ciała. Nasze kursy masażu hawajskiego sprawią, że odzyskasz równowagę, którą tak łatwo zatracić w dzisiejszych czasach. Umożliwiamy dwa rodzaje ścieżek poznawania świątynnych technik relaksacyjnych - podczas dwudniowego spotkania wyjazdowego lub online. Zapraszamy też na nasze warsztaty holistyczne, które regularnie organizujemy w Warszawie.

Kursy masażu Warszawa

Lord4Sport

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wysokiej jakości sprzęt do ćwiczenia w domu, taki jak nasze wyjątkowe orbitreki. To urządzenia, które sprawią, że pozbędziesz się zbędnych kilogramów szybciej niż myślisz. Nasza propozycja obejmuje również bieżnie, rowery stacjonarne oraz atlasy do ćwiczeń. Nasze orbitreki i inne urządzenia posiadają szereg bardzo przydatnych funkcji, które ułatwią Ci codzienne dbanie o kondycję Twojego ciała. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się ze specyfikacją naszych produktów.

Orbitrek do ćwiczeń

Jaka ścianka wspinaczkowa dla dzieci

Dzieci słyną ze swojej bujnej wyobraźni. Dzięki niej każda zabawa we własnym ogródku zamienia się w niesamowitą przygodę. W naszej ofercie znajdą Państwo huśtawki metalowe, które dzieci będą zapewne postrzegały jako statki kosmiczne, czy samoloty. Mogą nabyć u nas Państwo także bujaki, dzięki którym dzieci przeniosą się w świat rozległych prerii amerykańskich. Oferujemy Państwu również ścianki wspinaczkowe dla dzieci - pomogą one dzieciom bawić się w himalaistów! Zachęcamy do skorzystania z naszej wspaniałej oferty!

Ścianki wspinaczkowe dla dzieci

Torby dla wędkarzy

Wyprawa na ryby to zwykle męski sposób na relaks. Producent akcesoriów wędkarskich, idąc za potrzebami swoich klientów, stworzył torby, które w pełni zabezpieczają sprzęt do łowienia. Wykonane zostały z materiałów o dużej wytrzymałości i detalicznym wykończeniu. W ochraniaczach zastosowano liczne wzmocnienia i usztywnienia. Torby posiadają praktyczne kieszenie zewnętrzne umiejscowione z przodu i po bokach. Dzięki tym rozwiązaniom przenoszenie rzeczy podczas wyjazdu jest komfortowe i wygodne.

producent akcesoriów wędkarskich

Informator wysokogórski

Jesteśmy firmą organizującą szkolenia i kursy skałkowe, ale nie tylko. Stworzyliśmy również przewodnik wspinaczkowy online, który pomoże Ci w Twoich wysokogórskich wyprawach. Informator ten zawiera między innymi wiadomości historyczne o skałkach na Podzamczu oraz rozmieszczonych w tamtych rejonach dróg.

przewodnik wspinaczkowy online