Dobre torby z ekologicznych materiałów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem usług oferowanych przez firmę Bag Design. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz bazę zadowolonych klientów, którzy od wielu lat korzystają z naszych działań. Wykonujemy wysokiej klasy torby papierowe, które charakteryzują się funkcjonalnością, wytrzymałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Nasi specjaliści z chęcią doradzą dobór odpowiedniego rozwiązania. Zapewniamy korzystne warunki finansowe oraz bezpiecznie transport do klienta.

Torby papierowe

Stojaki reklamowe

Zdajemy sobie sprawę z wagi kwestii jaką są odpowiednie stojaki reklamowe. Urządzenia i artykuły reklamowe oraz stojaki to wyroby, które mogą być produkowane zarówno z drewna jak i metalu. Nasza oferta to także wyposażenie stoisk reklamowych i potykacze. Oferujemy konstrukcje stalowe stojaków reklamowych. Zapraszamy na www.partom.pl

Potykacze

Koperton - usługi poligraficzne

Drukarnia Koperton dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie wykonywania personalizowanych materiałów drukowanych dla firm. Elegancka, opatrzona nadrukiem logo lub innym motywem graficznym koperta firmowa to jeden ze sposobów promowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, a przy tym podkreślenie profesjonalnego podejścia do każdego Klienta. Korzystamy z nowoczesnych technik druku cyfrowego oraz offsetowego, a także z papieru o podwyższonej bieli oraz farb z efektem doskonałego nasycenia i połysku.

Koperta firmowa

Produkcja filmów

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres świadczonych przez nas usług, w ramach których zajmujemy się tworzeniem najlepszych filmów promocyjnych dla różnego rodzaju firm. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonych i kreatywnych specjalistów, którzy podkreślą główne zalety danego produktu.

Filmy reklamowe

http://www.monter-vis.pl/

Prezentujemy funkcjonalne systemy wystawiennicze, które odznaczają się nie tylko wytrzymałością,ale także estetycznym wyglądem. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania umożliwiają ekspozycje towarów w sposób uporządkowany i rozplanowany pod kątem marketingowym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Systemy wystawiennicze

Etykiety w atrakcyjnej cenie

Jeżeli poszukujesz profesjonalistów zajmujących się produkowaniem oraz dostarczaniem wysokiej jakości etykiet termotransferowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Drescher mieszczącej się w Warszawie. Znajdziesz u nas wyroby o doskonałych parametrach, wykonane z najlepszego papieru doskonale wchłaniającego tusz drukarki. Są to artykuły odporne na działanie wysoki temperatur oraz inne szkodliwe czynniki. Doskonale sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu. Zachęcamy do kontaktu.

Etykiety termotransferowe

Budowa form wtryskowych

Obróbka skrawaniem, narzędziownia i formy wyroby z tworzyw sztucznych to tylko nie liczne elementy naszej oferty. Skorzystaj z niej już dziś Najnowsza narzędziownia pozwala wykonywać obróbkę i wyroby z tworzyw sztucznych szybko i profesjonalnie. Obróbka skrawaniem dzięki które formy wtryskowe uzyskują oczekiwaną dla nas postać. Zapraszamy!

Wyroby z tworzyw sztucznych

Wizytówki wypukłe

Korzystając z najnowocześniejszej technologii poligraficznej, zostały przygotowane wizytówki wypukłe na ciemnych kartonach. Druk Pantone sprawia, że napis można poczuć na powierzchni materiału. Jest to luksusowe rozwiązanie dla każdej osoby, której zależy na właściwej prezentacji podczas między innymi rozmów biznesowych.

Druk Pantone

Gadżety firmowe

Jeśli brak Wam pomysłu na upominki, jakie możecie podarować uczestnikom danego eventu, spotkania, konferencji czy po prostu przeznaczonych dla potencjalnych klientów zapraszamy do nas. Wykonujemy dla naszych zleceniodawców długopisy reklamowe z nadrukiem, na którym zamieszczone może zostać logo firmowe.

Długopisy reklamowe

Sprzedaż gadżetów reklamowych

Jednym z niezwykle atrakcyjnych, a zarazem funkcjonalnych gadżetów reklamowych są proponowane przez naszą firmę kubki z nadrukiem. Oferujemy szeroki wybór modeli - białych, kolorowych, przezroczystych czy mlecznych. Po wybraniu odpowiedniego wariantu można nam przesłać swoją grafikę, którą umieścimy na danym produkcie.

Kubki z nadukiem