Akty notarialne i doradztwo

Pełen zakres czynności notarialnych gwarantuje nasz notariusz. Warszawa centrum to miejsce, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska świadczy usługi w zakresie: spisywanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, dokonywanie poświadczeń, a także sporządzenie odpisów dokumentów. Nasi notariusze to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie i profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kancelaria notarialna Warszawa

Usługi, jakie proponuje nasza kancelaria mieszcząca się w Tychach, to między innymi: indywidualne porady prawne przeprowadzane w formie osobistych konsultacji, sporządzanie opinii i analiz w formie pisemnej, branie czynnego udziały w mediacjach i negocjacjach. Adwokat może zarówno przygotować Klienta do rozprawy przed organami administracyjnymi, sądami powszechnymi i Najwyższym, jak i całkowicie reprezentować jego interesy. Zajmujemy się także obsługą prawną firm.

Prawnik Tychy

Najem lokalu - pisanie pozwów

Umowa najmu mieszkania bardzo często nie jest przestrzegana przez jedną ze stron. Aby wygrać sprawę sądową w tym zakresie - koniecznie musisz zgłosić się do mnie. Tworzę w pełni profesjonalną Kancelarię, która podejmuje się i rozwiązują każdy problem! Zachęcam do zapoznania się oraz skorzystania z moich usług.

Umowa najmu

Serwis separatorów i osadników

Oddzielanie od siebie różnych substancji w zbiornikach przemysłowych jest kluczowe dla zachowania ich higieny i bezpieczeństwa. Jedną z usług oferowanych przez firmę Unikom jest więc czyszczenie separatorów tłuszczu (a także ropopochodnych), dzięki któremu możemy odblokować konkretne przestrzenie i odratować wodę przed gniciem pod pokładami mazi. Macie Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu z naszej strony i tego, że stosujemy najnowocześniejszy sprzęt. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Czyszczenie separatorów tłuszczu

Zadbaj o bezpieczeństwo poufnych danych

Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że firmowe dane nie dostaną się w niepowołane ręce, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferowane przez nas profesjonalne niszczenie dokumentów odbywa się w oparciu o wymagane procedury bezpieczeństwa, a dzięki recyklingowi powstałej masy papierniczej oszczędzamy również środowisko.

profesjonalne niszczenie dokumentów

Kancelaria notarialna

Praca notariusza jest jedną z najważniejszych w zakresie czynności prawnych dotyczących Klientów indywidualnych. Bowiem nie stanowi przypadku rzadkiego sytuacja, w której niezbędnym staje się szczegółowe udokumentowanie przeniesienia własności danej nieruchomości na inną osobą. Nasza kancelaria specjalizuje się w tworzeniu spisów umowy sprzedaży, zamiany, formy przedwstępnej, spółki, darowizny, majątku małżeńskiego i wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem usług oraz do kontaktu.

Notariusz

Kancelaria Adwokacka Aleksander Domek

Nasza działalność jest skierowana do Klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy oczekują możliwości skorzystania z porady prawnej lub możliwości reprezentowania przed sądem lub organami administracji. Mieszcząca się w Bydgoszczy Kancelaria Adwokat Aleksander Domek podejmuje się zastępstwa procesowego, kompleksowej obsługi, a także sporządzania różnego typu umów, opinii i pism procesowych. Zajmujemy się także obsługą z zakresu takich dziedzin, jak prawo karne, cywilne, administracyjne oraz pracy.

obsługa prawna firm Bydgoszcz

Tłumaczenia prawa na inne języki

Prawo ma to do siebie, że posługuje się skomplikowaną i trudną terminologią. Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby przygotować dla Ciebie regulamin sklepu internetowego po angielsku. Dzięki temu będziesz mógł dotrzeć zarówno do polskich klientów, jak i tych spoza granic naszego kraju. W zakres naszych usług wchodzi również tłumaczenie dokumentacji prawnej na inne języki obce.

regulamin sklepu internetowego po angielsku