Akty notarialne i doradztwo

Pełen zakres czynności notarialnych gwarantuje nasz notariusz. Warszawa centrum to miejsce, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska świadczy usługi w zakresie: spisywanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, dokonywanie poświadczeń, a także sporządzenie odpisów dokumentów. Nasi notariusze to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie i profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kancelaria notarialna Warszawa

DCC finanse - skuteczne odzyskanie należności

Nieuczciwi lub niewypłacalni kontrahenci zdarzają się w każdej branży. Często jedyną skuteczną metodą odzyskania swoich pieniędzy jest windykacja. Warszawa to jedno z miast, w którym prężnie na tym polu działa firma DCC finanse. Gwarantujemy szybkie i skuteczne odzyskanie należności od Państwa wierzycieli.

Windykacja Warszawa

Usługi, jakie proponuje nasza kancelaria mieszcząca się w Tychach, to między innymi: indywidualne porady prawne przeprowadzane w formie osobistych konsultacji, sporządzanie opinii i analiz w formie pisemnej, branie czynnego udziały w mediacjach i negocjacjach. Adwokat może zarówno przygotować Klienta do rozprawy przed organami administracyjnymi, sądami powszechnymi i Najwyższym, jak i całkowicie reprezentować jego interesy. Zajmujemy się także obsługą prawną firm.

Prawnik Tychy

Zadośćuczynienie za błąd lekarza

Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się m.in. pozyskiwaniem zadośćuczynienia zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych, za błąd popełniony przez lekarza. Odszkodowania medyczne służą uzyskaniu środków na dalsze prowadzenie leczenia lub usunięcie skutków błędu, co chociaż w pewnym stopniu rekompensuje poniesione szkody.

odszkodowania medyczne

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Tadeusz Garbacz

Potrzebny Państwu doświadczony komornik sądowy w Stargardzie? Tadeusz Garbacz to właściwa osoba, do której mogą się Państwo zwrócić celem uzyskania pomocy w zakresie windykacji należności. Jest to komornik z wieloletnim doświadczeniem, który posiada odpowiednią wiedzę oraz kompetencje do wykonywania zawodu. Zapraszamy!

Komornik Stargard

Najem lokalu - pisanie pozwów

Umowa najmu mieszkania bardzo często nie jest przestrzegana przez jedną ze stron. Aby wygrać sprawę sądową w tym zakresie - koniecznie musisz zgłosić się do mnie. Tworzę w pełni profesjonalną Kancelarię, która podejmuje się i rozwiązują każdy problem! Zachęcam do zapoznania się oraz skorzystania z moich usług.

Umowa najmu

Serwis separatorów i osadników

Oddzielanie od siebie różnych substancji w zbiornikach przemysłowych jest kluczowe dla zachowania ich higieny i bezpieczeństwa. Jedną z usług oferowanych przez firmę Unikom jest więc czyszczenie separatorów tłuszczu (a także ropopochodnych), dzięki któremu możemy odblokować konkretne przestrzenie i odratować wodę przed gniciem pod pokładami mazi. Macie Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu z naszej strony i tego, że stosujemy najnowocześniejszy sprzęt. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Czyszczenie separatorów tłuszczu

Egzekucja zadłużenia odbywa się na podstawie tytułu wykonawczego wystawionego przez sąd. Z tym dokumentem można złożyć wniosek w kancelarii egzekutora. Marek Imiela to komornik sądowy w Toruniu, który prowadzi kancelarię na ulicy Piekary 33. Obszar działania: miasto Gdańsk i gminy ościenne. Sprawdź informacje na oficjalnej stronie.

Komornik sądowy