Akty notarialne i doradztwo

Pełen zakres czynności notarialnych gwarantuje nasz notariusz. Warszawa centrum to miejsce, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska świadczy usługi w zakresie: spisywanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, dokonywanie poświadczeń, a także sporządzenie odpisów dokumentów. Nasi notariusze to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie i profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kancelaria notarialna Warszawa

DCC finanse - skuteczne odzyskanie należności

Nieuczciwi lub niewypłacalni kontrahenci zdarzają się w każdej branży. Często jedyną skuteczną metodą odzyskania swoich pieniędzy jest windykacja. Warszawa to jedno z miast, w którym prężnie na tym polu działa firma DCC finanse. Gwarantujemy szybkie i skuteczne odzyskanie należności od Państwa wierzycieli.

Windykacja Warszawa

Usługi, jakie proponuje nasza kancelaria mieszcząca się w Tychach, to między innymi: indywidualne porady prawne przeprowadzane w formie osobistych konsultacji, sporządzanie opinii i analiz w formie pisemnej, branie czynnego udziały w mediacjach i negocjacjach. Adwokat może zarówno przygotować Klienta do rozprawy przed organami administracyjnymi, sądami powszechnymi i Najwyższym, jak i całkowicie reprezentować jego interesy. Zajmujemy się także obsługą prawną firm.

Prawnik Tychy

Zwalczanie szkodników

Szukasz skutecznej metody pozbycia się szkodników se swojego domu? Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się gryzoni lub owadów, które są bardzo uciążliwe, zakłócają Twój spokój i wpływają na obniżony komfort życia? Oferujemy kompleksowe usługi ddd na terenie Warszawy. Pomożemy Ci zwalczyć wszystkie szkodniki, które atakują Twój dom czy ogród. Naszą specjalnością są zarówno zabiegi dezynfekcyjne i dezynsekcyjne, jak i skuteczna deratyzacja. Cennik usług zależy od rodzaju wykonywanego zlecenia, ale już od 100 zł możesz zapewnić sobie długotrwały spokój.

ddd Warszawa

Zadośćuczynienie za błąd lekarza

Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się m.in. pozyskiwaniem zadośćuczynienia zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych, za błąd popełniony przez lekarza. Odszkodowania medyczne służą uzyskaniu środków na dalsze prowadzenie leczenia lub usunięcie skutków błędu, co chociaż w pewnym stopniu rekompensuje poniesione szkody.

odszkodowania medyczne

Usługi adwokata w Łodzi

Wciąż wiele osób nie wie, jak skutecznie radzić sobie w przypadku nieuczciwego zachowania kontrahenta. W tym celu Kancelaria Prawna Rębowski&Kosela prowadzi konsultacje w zakresie odszkodowań, windykacji należności, spraw rozwodowych oraz innych kwestii. Na stronie internetowej znajdują się godziny pracy biura oraz najważniejsze informacje.

Adwokat

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Tadeusz Garbacz

Potrzebny Państwu doświadczony komornik sądowy w Stargardzie? Tadeusz Garbacz to właściwa osoba, do której mogą się Państwo zwrócić celem uzyskania pomocy w zakresie windykacji należności. Jest to komornik z wieloletnim doświadczeniem, który posiada odpowiednią wiedzę oraz kompetencje do wykonywania zawodu. Zapraszamy!

Komornik Stargard

Najem lokalu - pisanie pozwów

Umowa najmu mieszkania bardzo często nie jest przestrzegana przez jedną ze stron. Aby wygrać sprawę sądową w tym zakresie - koniecznie musisz zgłosić się do mnie. Tworzę w pełni profesjonalną Kancelarię, która podejmuje się i rozwiązują każdy problem! Zachęcam do zapoznania się oraz skorzystania z moich usług.

Umowa najmu

Serwis separatorów i osadników

Oddzielanie od siebie różnych substancji w zbiornikach przemysłowych jest kluczowe dla zachowania ich higieny i bezpieczeństwa. Jedną z usług oferowanych przez firmę Unikom jest więc czyszczenie separatorów tłuszczu (a także ropopochodnych), dzięki któremu możemy odblokować konkretne przestrzenie i odratować wodę przed gniciem pod pokładami mazi. Macie Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu z naszej strony i tego, że stosujemy najnowocześniejszy sprzęt. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Czyszczenie separatorów tłuszczu