Akty notarialne i doradztwo

Pełen zakres czynności notarialnych gwarantuje nasz notariusz. Warszawa centrum to miejsce, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska świadczy usługi w zakresie: spisywanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, dokonywanie poświadczeń, a także sporządzenie odpisów dokumentów. Nasi notariusze to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie i profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kancelaria notarialna Warszawa

Prawnik Tychy

Usługi, jakie proponuje nasza kancelaria mieszcząca się w Tychach, to między innymi: indywidualne porady prawne przeprowadzane w formie osobistych konsultacji, sporządzanie opinii i analiz w formie pisemnej, branie czynnego udziały w mediacjach i negocjacjach. Adwokat może zarówno przygotować Klienta do rozprawy przed organami administracyjnymi, sądami powszechnymi i Najwyższym, jak i całkowicie reprezentować jego interesy. Zajmujemy się także obsługą prawną firm.

Prawnik Tychy

Kancelaria Adwokacka Aleksander Domek

Nasza działalność jest skierowana do Klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy oczekują możliwości skorzystania z porady prawnej lub możliwości reprezentowania przed sądem lub organami administracji. Mieszcząca się w Bydgoszczy Kancelaria Adwokat Aleksander Domek podejmuje się zastępstwa procesowego, kompleksowej obsługi, a także sporządzania różnego typu umów, opinii i pism procesowych. Zajmujemy się także obsługą z zakresu takich dziedzin, jak prawo karne, cywilne, administracyjne oraz pracy.

obsługa prawna firm Bydgoszcz

Porady prawne

Głównym profilem naszej działalności jest udzielanie porad prawnych. Nasz adwokat przyjmie Państwa w filii w Garwolinie. Do naszych zadań należy prowadzenie spraw rozwodowych, udzielanie porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego, pracy, a także prawa oświatowego. Dodatkowo wypełniamy wszelkiego rodzaju dokumenty.

Adwokat Garwolin

Licytacje komornicze Bydgoszcz

Michał Popiel to komornik, którego siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Na stronie internetowej znajdziecie Państwo liczne licytacje komornicze. Bydgoszcz stanowi miasto, gdzie znajdziecie Państwo rozmaite nieruchomości, a także ruchomości, z jakich korzystają zainteresowane osoby, chcące zakupić tego typu przedmioty podlegające aukcji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktowania się z naszym specjalistą, który pomoże Państwu także w przygotowaniu wszelkich formalności, jakie należy spełnić.

Komornik Bydgoszcz

obsługa transakcyjna nieruchomości

Niewiele kancelarii podejmuje się spraw, które wymagają znajomości prawa nieruchomości i prawa budowlanego. Jednak biuro MFW Fiałek posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o takim charakterze. W ramach realizowanej obsługi adwokat przygotuje pełną dokumentację sprawy, zgłosi odpowiednie wnioski lub odwołania od decyzji (jeżeli to konieczne), bądź wystąpi w imieniu Klienta o niezbędne pozwolenia. Obsługa obejmuje również pełne reprezentowanie Klienta w negocjacjach lub sporach.

nieruchomości analiza prawna

Kancelaria adwokacka

Nasza kancelaria świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym. Prowadzimy sprawy o odszkodowania, uczestniczymy także w negocjacjach. Adwokat w Koninie pomaga także sporządzać wnioski i weryfikować poprawność wszystkich dokumentów.

Adwokat Konin

Licytacje ruchomości w Ostrowie Wlkp.

Na stronie Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim - Marka Gila - znajdą Państwo aktualne informacje, które pozwalają dowiedzieć się, jakie licytacje komornicze ruchomości i nieruchomości są obecnie przewidziane. Każda taka wiadomość posiada w opisie dane dotyczące miejsca prowadzonych działań, jak też - w przypadku nieruchomości - samej lokalizacji. Wśród informacji znajdują się także wiadomości istotne dla osób, które chcą wziąć aktywny udział w postępowaniu. Zachęcam do lektury.

Licytacje ruchomości

Reprezentowanie sprawcy wypadku

Kierujący pojazdami mechanicznymi, którzy uczestniczą w ruchu drogowym, mają obowiązek posiadania ubezpieczenia OC. W przypadkach, gdy dochodzi do kolizji, pokrzywdzony ma prawo do ubiegania się o odszkodowania komunikacyjne. Adwokat oferuje obsługę formalną oraz reprezentowanie sprawców zdarzeń w sądzie.

Adwokat odszkodowania komunikacyjne

Prawo cywilne

Kancelaria świadczy usługi dla klientów indywidualnych oraz większych przedsiębiorstw w wielu dziedzinach prawa. Kupno nieruchomości jest niezwykle ważną decyzją, z którą często związane jest zaciągnięcie kredytu. Adwokat reprezentujący klienta w walce o odszkodowanie podejmie rozmowy ugodowe, które deweloper może zaakceptować lub wdrożyć postępowanie sądowe.

odszkodowanie deweloper

Odszkodowania komunikacyjne

Niestety stłuczki i kolizje wciąż nie należą do rzadkości na naszych drogach. Wiążą się z nimi nie tylko straty czysto materialne - uszkodzenie pojazdu, ale również ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia. Dlatego należy reagować z całą stanowczością i domagać się zadośćuczynienia za doznane krzywdy. Dochodzenie Odszkodowań razem z Kancelarią Radcy Prawnego Krzysztof Bogusz polega na zebraniu odpowiedniego materiału dowodowego, przygotowaniu pism procesowych oraz reprezentacji na rozprawie. Dane kontaktowe zostały zamieszczone na stronie internetowej.

dochodzenie odszkodowań