Maszyny dla branży gastronomicznej AP Polska

Zdajemy sobie sprawę z tego, że od wykorzystywania wykazujących się doskonałymi parametrami technicznymi urządzeń w dużej mierze może zależeć możliwość osiągnięcia sukcesu w gastronomii. Właśnie z myślą o tym w asortymencie przygotowanym przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. znalazła się świetna maszyna do robienia lodów.

Maszyna do robienia lodów

Obiady, uroczystości rodzinne w restauracji

Doświadczony szef kuchni przygotuje dla Państwa dania kuchni polskiej i żydowskiej takie jak czulent, malabi czy kreple z jagnięciny. Oprócz smacznego menu, każdego wieczoru zapewniamy naszym gościom muzykę klezmerską na żywo. Nasza restauracja mieści się na krakowskim Kazimierzu i zaprasza klientów indywidualnych, organizujących konferencje czy spotkania biznesowe.

Restauracja Kraków Kazimierz

Oferta Indykpolu

Najlepszym mięsem, jest to z indyka. Jako wieloletni i doświadczony producent w branży - Indykpol - wykorzystał to wieloletnie prawidło i poświęcił się poszukiwaniom najlepszych wyrobów wędliniarskich. Dlatego też dzisiaj możemy oddać do państwa dyspozycji wyjątkowe produkty. Gotowe medaliony z polędwiczki lub udo indycze - to tylko część naszego asortymentu.

Mięso z indyka

W naszym asortymencie znajdują się najlepsze akcesoria i formy do pieczenia, które odznaczają się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną! Proponujemy elementy cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. To dzięki nam możesz zostać mistrzem wypieków! Oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich elementów do kuchni. Postaw już dziś na praktyczne w zastosowaniu produkty i jednocześnie korzystne warunki cenowe! Zapraszamy wszystkie osoby, zainteresowane naszą ofertą.

formy do pieczenia

Kuchnia azjatycka

Każdy z nas ma ochotę czasami spróbować czegoś nowego - doskonałym pomysłem jest skosztowanie kuchni azjatyckiej. Nasz lokal w Warszawie z chęcią przygotuje najsmaczniejsze sushi dla gości z Gocławia, Saskiej Kępy, Wawra, Pragi czy Grochowa. Przygotujemy je w postaci zestawów czy zaledwie kilku sztuk.

Sushi Warszawa