Piękna sala weselna

Jeżeli marzysz o przyjęciu ślubnym w iście szlacheckim stylu, to Dwór Bajbuza jest miejscem, w którym możesz zrealizować to pragnienie. Gwarantujemy wyjątkową przestrzeń, która stanie się cudowną oprawą dla Twojego wesela. Pomorskie krajobrazy dodatkowo podkreślą niebywałą atmosferę tej doniosłej chwili.

Wesela Pomorskie

Maszyny dla branży gastronomicznej AP Polska

Zdajemy sobie sprawę z tego, że od wykorzystywania wykazujących się doskonałymi parametrami technicznymi urządzeń w dużej mierze może zależeć możliwość osiągnięcia sukcesu w gastronomii. Właśnie z myślą o tym w asortymencie przygotowanym przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. znalazła się świetna maszyna do robienia lodów.

Maszyna do robienia lodów

Obiady, uroczystości rodzinne w restauracji

Doświadczony szef kuchni przygotuje dla Państwa dania kuchni polskiej i żydowskiej takie jak czulent, malabi czy kreple z jagnięciny. Oprócz smacznego menu, każdego wieczoru zapewniamy naszym gościom muzykę klezmerską na żywo. Nasza restauracja mieści się na krakowskim Kazimierzu i zaprasza klientów indywidualnych, organizujących konferencje czy spotkania biznesowe.

Restauracja Kraków Kazimierz

Oferta Indykpolu

Najlepszym mięsem, jest to z indyka. Jako wieloletni i doświadczony producent w branży - Indykpol - wykorzystał to wieloletnie prawidło i poświęcił się poszukiwaniom najlepszych wyrobów wędliniarskich. Dlatego też dzisiaj możemy oddać do państwa dyspozycji wyjątkowe produkty. Gotowe medaliony z polędwiczki lub udo indycze - to tylko część naszego asortymentu.

Mięso z indyka