Wykorzystaj kwalifikacje ADR

Zastanawiasz się nad tym, jak zdobyć uprawnienia ADR? Czy upoważnią Cię one do transportu wszystkich materiałów niebezpiecznych, czy tylko niektórych? Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że żadne, postawione przez Ciebie pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Przekonaj się sam, ile jesteśmy w stanie dla Ciebie zmienić!

Co to jest ADR?

Nauka korzystania z języka zapytań

Zapraszamy na naszą szkoleniową stronę internetową. W ramach paneli edukacyjnych uczymy tworzyć bazy danych (SQL). Kurs obejmuje naukę wykorzystywania języka zapytań i indeksowania, a także szczegóły dotyczące administrowania serwerem (w tym kwestie bezpieczeństwa i automatyzacji). Dostępne są zarówno bezpłatne, podstawowe wersje szkoleń, jak i płatne grupowe.

Bazy danych SQL kurs

Nauka języków

Sówka to szkoła języków obcych z wieloletnią tradycją. Naszą największą zaletą jest skuteczne nauczanie w dwóch językach: angielskim i niemieckim. Każdy z naszych nauczycieli to człowiek z wysokimi kwalifikacjami, o potwierdzonej skuteczności szkolenia. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

Szkoła języków obcych

Jak zdobyć kwalifikacje archiwisty?

Kształcimy młodszych i starszych na rozmaitych kursach zawodowych, które pozwalają uczestnikom poszerzyć kwalifikacje. Nauka na kierunku technik archiwista to jedna z wielu dostępnych opcji. Umożliwia rozpoczęcie pracy związanej z organizacją i przechowywaniem zasobów, a także ewidencjonowaniem dokumentacji aktowej.

technik archiwista