Rekuperatory Nikol

Wieloraka oferta handlowa naszej marki zawiera takie urządzenia jak rekuperatory, wentylacja mechaniczna oraz centrale wentylacyjne. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie istotne informacje, aktualną ofertę i promocje. Największą uwagę polecamy zwrócić na nasze niezawodne rekuperatory. Rozpocznij współpracę z nami a na pewno nie będziesz żałować.

Rekuperatory

Dźwigi towarowe - Techwind

Jeżeli interesują Państwa doskonałej jakości dźwigi towarowe i osobowe, windy oraz podnośniki to serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Nasze dźwigi towarowe oraz pozostałe produkty prezentujemy na stronie internetowej, gdzie serdecznie zapraszamy! Gwarantujemy artykuły najwyższej jakości!

Dźwigi towarowe

Wycinanie blach

Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się kompleksową obróbką metalu, zapoznaj się ze szczegółami oferty firmy Stomilex. W zakres naszych usług wchodzi między innymi profesjonalne cięcie blach. Korzystamy z zaawansowanej technologii laserowej, dzięki której uzyskujemy produkty o doskonałym kształcie oraz idealnych krawędziach. Gwarantujemy powtarzalność produkcji (identyczną!), zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz korzystne ceny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu.

Cięcie blach

http://www.pentesters.pl/

Nasza oferta obejmuje m.in. test penetracyjny. Jako specjaliści w tej dziedzinie możemy zagwarantować klientom, że wszystkie zadania wykonamy rzetelnie i profesjonalnie, co zapewni im satysfakcję. Przekonaj się, ile korzyści może przynieść Twojemu przedsiębiorstwu właściwie wykonany test penetracyjny - zdecyduj się na skorzystanie z naszej propozycji.

Test penetracyjny

Produkcja urządzeń przemysłowych - Niwa

Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi kontrahentami, którzy chwalą sobie urządzenia przemysłowe naszej produkcji. Producent zbiorników ciśnieniowych Niwa może zaproponować Państwu między innymi kolumny destylacyjne, separatory wymienniki ciepła i reaktory. Zajmujemy się również sprzedażą mieszalników.

Zbiorniki ciśnieniowe

sklep eBiurowe

Jeżeli prowadzisz biuro i chcesz, by funkcjonowało ono na jak najwyższym poziomie, powinieneś pomyśleć o kompleksowym jego wyposażeniu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej urządzeń oraz akcesoriów niezbędnych w każdym profesjonalnym biurze. Posiadamy między innymi nowoczesne niszczarki do dokumentów, a wśród nich wiele różnych modeli przeznaczonych zarówno do małych biur, jak i dużych instytucji. Pozwolą one na szybką utylizację niepotrzebnych papierów, a co za tym idzie - zaoszczędzenie czasu i energii.

Niszczarki do dokumentów

Opack Serwis - producent opakowań

Zajmujemy się projektowaniem oraz wytwarzaniem wszelkiego rodzaju opakowań z tworzyw PET oraz HDPE, przeznaczonych przede wszystkim dla zakładów przemysłu chemicznego, kosmetycznego czy spożywczego. W ofercie firmy Opack Serwis znajdują się między innymi kanistry plastikowe, dostępne w szerokiej gamie modeli o różnych parametrach technicznych i pojemnościach. Proponujemy również realizację zamówień według projektu dostarczonego przez odbiorcę. Standardowo proponowane wyroby wykonane są z materiału bezbarwnego, który na życzenie klienta możemy dowolnie zabarwić.

Kanistry plastikowe

Profesjonalne wyposażenie magazynowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków ogrodowych. Oferujemy wyposażenie, które wyprodukowane zostało z najwyższej jakości materiałów. Gwarantuje to niezwykłą wytrzymałość oraz bezpieczeństwo podczas transportowania przyborów, z których korzystają Państwo w ogrodzie. Serdecznie zapraszamy!

Wózek ogrodowy dwukołowy

Automatyka budynków to dziedzina, która nie ma przed nami tajemnic. Jeżeli chcesz, by Twój obiekt wyposażony w nowoczesne i skuteczne systemy, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Jako specjaliści w swojej branży możemy Cię zapewnić, że nasze rozwiązania są najlepsze na rynku i z pewnością spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem.

automatyka knx

Urządzenie wielofunkcyjne

Oferujemy Państwu sprzedaż oraz naprawę sprzętów poleasingowych, w których skład wchodzą urządzenia wielofunkcyjne. Jednym z nich jest Konica minolta bizhub c280, które łączy w sobie funkcje kserokopiarki kolorowej, drukarki sieciowej oraz skanera sieciowego, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w każdym biurze.

Konica minolta bizhub c280

Wykonywanie identyfikatorów na zamówienie

W ramach naszej oferty znajdziecie możliwość wykonywania zindywidualizowanych, dostosowanych do Waszych potrzeb identyfikatorów. Znajdziecie u nas liczne karty plastikowe, jakie wykorzystywane są między innymi dla prowadzenia programów lojalnościowych w Waszych firmach, czy sklepach. Dzięki nam możliwe jest przygotowywanie dowodów dla stałych klientów, jakie będą oni mogli mieć stale przy sobie. Oprócz tradycyjnych ich form zajmujemy się również przygotowywaniem rozmiarów możliwych do dołączenia ich do kluczy.

Karty plastikowe

www.kompartpomiar.pl

Presostat jest urządzeniem, które służy do kontrolowania różnicy nadciśnień lub podciśnień. Najczęściej znajduje zastosowanie w instalacjach wentylacji i klimatyzacji, a także jako sposób na kontrolę pracy wentylatorów czy nadciśnienia w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko najlepszy presostat, ale też szereg innych urządzeń pomiarowych.

Presostat

Smarownice Gacol

Firma Gacol zajmuje się dystrybucją systemów, które pomagają zabezpieczać urządzenia, pojazdy, linie produkcyjne i technologiczne, jednocześnie obniżając koszty i ułatwiając ich obsługę. Centralne smarowanie maszyn olejami i stałymi środkami wpływa na zmniejszenie zużywania powierzchni trących, minimalizację ryzyka wystąpienia awarii, a tym samym zwiększenie niezawodności sprzętu.

Centralne smarowanie maszyn

Najlepsze kasy fiskalne znajdziesz właśnie u nas! Proponujemy elementy najwyższej jakości, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Oferujemy sprzęty popularne na polskim rynku i dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. To dzięki nam już wiele osób zainwestowało w praktyczność, funkcjonalność oraz niezawodność sprzętów w każdej sytuacji! Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na naszej stronie internetowej i skontaktuj się bezpośrednio z nami. Zapraszamy!

Kasy fiskalne Warszawa

Branża stolarska opiera się przede wszystkim na efektywnej obróbce materiału. Dlatego w naszym asortymencie znalazły się piły tarczowe do drewna, które są zróżnicowane pod kątem długości średnicy oraz kształtu uzębienia. Pozwala nam to wychodzić naprzeciw oczekiwaniom szerokiej grupy klientów. Zachęcamy do bliższego poznania asortymentu.

piły do drewna

Dane zachowane w chmurze

Przedstawiamy stronę E-Licencje. Oferujemy oprogramowanie VMware w atrakcyjnych cenach. To nowoczesna technologia pozwalająca na archiwizację istotnych danych w środowisku wirtualnym, w tzw. chmurze, czyli na serwerze. Nie musisz martwić się, że wraz ze straconym nośnikiem przepadły cenne informacje. My oferujemy Ci wygodną i najskuteczniejszą formę przechowywania danych. Żadna z niepowołanych osób nie będzie miała do nich dostępu. To ekonomiczne, wydajne i w pełni bezpieczne. Skorzystaj z tej opcji.

Vmware ceny

Instalacja domofonów i wideodomofonów

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług instalacji urządzeń domowych. Przeprowadzimy montaż domofonów (analogowych i cyfrowych) oraz nowoczesnych wideodomofonów. Konfigurujemy poszczególne elementy, takie jak panele zewnętrzne, wewnętrzne odbiorniki audio i zajmujemy się integracją sprzętu z systemami CCTV lub prywatnym monitoringiem domowym.

Montaż domofonów

Obsługa informatyczna firm

Bardzo ważnym elementem rozwoju przedsiębiorstw jest obsługa informatyczna firm. Od poprawnego wykorzystania oprogramowania zależy w dużej mierze skuteczność i efektywność działań. Dlatego też zachęcamy do zaufania doświadczeniu oraz kreatywności specjalistów z PaverNet. Pomogą oni w dopasowaniu odpowiednich narzędzi IT.

Informatyk Inowrocław

Doskonałe produkty poligraficzne od Tampo Granit

Proponujemy rozwiązania, które umożliwiają osiągnięcie spektakularnego efektu. Proponujemy wysokiej jakości farby do sitodruku, cenionych marek. Odznaczają się doskonałymi właściwościami, a mianowicie niezwykłą jakością, trwałością i wyrazistością. Proponujemy szeroki wybór specjalistycznych rozwiązań w Tampo Granit.

Farby do sitodruku

Propozycja naszej firmy obejmuje doskonałej jakości opakowania kartonowe. Są to produkty bardzo wytrzymałe, gdyż wykonane są z wytrzymałej tektury, która wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dostępnej na stronie internetowej: http://www.mimas.pl/.

Opakowania kartonowe

Monitorowanie przestrzeni przy użyciu nowoczesnych systemów

Nasz innowacyjny monitoring zadba o Państwa bezpieczeństwo w każdych warunkach, skutecznie sygnalizując wszelkie zagrożenia. Systemy telewizji dozorowej to skuteczne formy pomocy pracownikom ochrony. Oferujemy Państwu realizację zlecenia od stworzenia koncepcji, przez montaż i uruchomienie programu, po trwałą konserwację, służąc jednocześnie radą i pomocą.

Systemy telewizji dozorowej

Elementy konstrukcyjne do maszyn

Produkcją komponentów do podzespołów zajmujemy się już od przeszło 30 lat. Sprężyna stożkowa - jest jednym z elementów, które szczególnie polecamy naszym klientom. Kształt tej części zapewnia większy skok oraz umożliwia całkowite wsunięcie się zwojów. Zastępuje konstrukcje o walcowatej formie wszędzie tam, gdzie przestrzeń osiowa stwarza dodatkowe ograniczenia.

Sprężyna stożkowa