Tanie przenośniki taśmowe

Potrzebny Ci dobry podajnik taśmowy? Doskonale trafiłeś! Nasza firma zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości przenośników taśmowych, które z powodzeniem można wykorzystać w ogrodnictwie, rolnictwie, przemyśle lekkim, doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju warsztatach, magazynach czy halach produkcyjnych.

Podajnik

Specjalizujemy się w świadczeniu fachowych usług związanych z serwisowaniem luksusowych aut, a nasi pracownicy posiadają najlepsze narzędzia i dysponują najlepszą wiedzę, która z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem usterek, ale również diagnostyka komputerową, sprawdzaniem stanu technicznego oraz sprzedażą części zamiennych.

serwis diesel

http://www.lech-plast.com.pl/zbiorniki_magazynowo-procesowe_ds-ps.php

W naszej bogatej ofercie znalazły się zbiorniki procesowe - urządzenia, z których doskonałego działania jesteśmy naprawdę dumni. Decydując się na ich zakup możesz być pewien, że zaskoczy Cię ich funkcjonalność i wytrzymałość. Zbiorniki procesowe to naprawdę korzystna inwestycja - wybierając je przekonasz się o tym osobiście.

Zbiorniki procesowe

Wypożycz auta dostawcze na dłuższy okres

Nasza oferta wypożyczania pojazdów skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Proponujemy długoterminowy wynajem samochodów w Bydgoszczy, dzięki którym Ty lub Twoja firma będziecie mogli korzystać z całej floty, bez Twojego zaangażowania finansowego w naprawy i inne koszty związane z utrzymaniem auta.

Długoterminowy wynajem samochodów Bydgoszcz

Wycieraczki samochodowe

Jeśli pewne elementy samochodu są stare, pokruszone i nierówne to warto je szybko wymienić. Zużyte pióra pozostawiają bowiem po sobie szerokie smugi, które oprócz nieestetycznego wyglądu stwarzają zagrożenie, ponieważ utrudniają widoczność. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pióra wycieraczek samochodowych wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są one odporne na niskie i wysokie temperatury, dzięki czemu nie zniekształcają się ani latem, ani zimą.

Pióra wycieraczek

Paliwa dla firm

Przedsiębiorstwo przygotowało również ofertę dla firm, które poszukują rozwiązań niedetalicznych. W tym celu powstała sprzedaż hurtowa oleju opałowego, paliw oraz ON, które możemy dostarczyć przy pomocy sześciu dostępnych cystern. Tego rodzaju usługi świadczone są na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

sprzedaż hurtowa oleju

Naucz się kontrolować auto podczas poślizgu

Nauka kontroli poślizgu wymaga odpowiednich warunków, które pomogą Ci zwiększyć swoje umiejętności dotyczące bezpiecznego prowadzenia auta np. w złych warunkach pogodowych. Kurs jazdy ekstremalnej to zestaw ćwiczeń praktycznych polegających na budowaniu nawyku ruchowego w niebezpiecznej sytuacji drogowej.

Kurs jazdy ekstremalnej

Samochodowe instalacje gazowe

Jesteśmy specjalistyczną firmą z okolic Wrocławia, zajmującą się montażem instalacji gazowych marek takich jak m. in. BRC, Stag czy Prins. Autogaz to idealne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm - korporacji taxi czy szkół jazdy, pragnących zmniejszyć koszty związane z tankowaniem pojazdów.

Autogaz Wrocław

Łatwiejsze czyszczenie części i silników

Oferujemy niezbędny element w miejscu pracy każdego mechanika, jakim są ręczne myjki warsztatowe. W zależności od Państwa potrzeb, można u nas znaleźć różnego rodzaju urządzenia: do detali, dużych części, całych podzespołów, niskociśnieniowe, wysokociśnieniowe. Do naszych myjni można bez obaw używać wielu płynów czyszczących odpowiadających różnym typom zabrudzeń.

Ręczne myjki warsztatowe

Jeżeli szukają Państwo najlepszego skupu, który zajmuje się kasacją pojazdów w Pelplinie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Odkupujemy samochody od ich właścicieli, zapewniając płatność w gotówce, a następnie zabieramy je własnymi lawetami. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, dzięki czemu cała transakcja nie jest wymagająca, przebiega łatwo i sprawnie. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, a także uczciwą cenę, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie oczekiwania.

Kasacja pojazdów

Naprawa samochodów

Jeżeli z Twoim samochodem jest coś nie tak i chcesz przywrócić w stu procentach jego sprawność, zgłoś się do specjalistów z prawdziwego zdarzenia, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz w pełni profesjonalnemu podejściu są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. TOMAG to kompleksowe usługi naprawy i diagnostyki pojazdów, a także regeneracja maglownicy, kolumny kierowniczej i zawieszeń. Nasz cel? Satysfakcja Klienta i jego oszczędność. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

regeneracja maglownicy

Prowadzenie przechowywalni

Głównym profilem naszej działalności jest udostępnianie klientom hal i magazynów. W ten sposób możliwe jest magazynowanie mebli, np. na czas remontu czy przeprowadzki. W naszych magazynach można przechowywać również sprzęty AGD i RTV, a także inne elementy wyposażenia wnętrz. Dodatkowo umożliwiamy opcję monitoringu, jakie rzeczy znajdują się w magazynie.

Magazynowanie mebli