Diagnostyka chorób serca u najmłodszych

Doktor nauk medycznych Marcin Baran to kardiolog dziecięcy w Białymstoku, który prowadzi prywatną praktykę przy ulicy Pułaskiego. Szczegóły kontaktowe dostępne są na stronie internetowej. Doktor specjalizuje się także w medycynie sportowej, prowadzi badania i analizy wysiłkowe dla młodych pacjentów.

Kardiolog dziecięcy Białystok

Mobilne usługi masażu

Chciałbyś rozluźnić mięśnie i odprężyć się po ciężkim dniu pracy? Aby skorzystać z profesjonalnego rytuału relaksacyjnego teraz nie musisz już nawet wychodzić z domu! Nasza firma proponuje Ci masaż z dojazdem do domu. Warszawa i okolice są obszarem naszego działania, a w zakres proponowanych usług wchodzą między innymi: zabiegi klasyczne, z użyciem chińskiej bańki, gorącej czekolady czy miodu. Koniecznie wypróbuj je na sobie!

Masaż z dojazdem do domu Warszawa

Krzywe zęby - ortodonta Łódź

Masz krzywe zęby i chciałbyś sprawić, aby w końcu były proste i piękne? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę łódzkiego gabinetu stomatologicznego Estetika, gdzie będziesz mógł uzyskać pomoc sprawdzonego, doświadczonego ortodonty. Dzięki temu szybko zyskasz przepiękny uśmiech. Zapraszamy serdecznie!

Krzywe zęby

Zahamuj łysienie!

Częstokroć, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, z upływem lat borykają się z problemem, jakim jest łysienie plackowate. Podejmowane przez nas leczenie poparte jest wykonywanymi badaniami w naszej klinice. Dzięki uzyskanym przy analizom informacjom możliwe jest ocenienie przyczyn powstawania problemów oraz zastosowanie najbardziej efektywnych metod. Pomożemy Państwu wzmocnić cebulki Waszych włosów, a co za tym idzie zahamować ich nadmierne wypadanie. Nasz gabinet znajdziecie zlokalizowany w Warszawie.

Łysienie plackowate leczenie

Skuteczny preparat na utratę włosów

Problemy ze skórą głowy wiążą się z naprawdę dużym dyskomfortem - począwszy od podrażnień i swędzenia, aż po niemożność zapuszczenia odpowiedniej fryzury. Hair Pharma oferuje środek na wypadanie włosów, który powinien znacząco ułatwić Państwu codzienność i sprawić, że będzie ona pod względem zdrowotnym przyjemniejsza. Znajdziecie też u nas ampułki, peelingi i szereg innych elementów opartych na bardzo cenionych pod kątem leczniczym elementach, jak ekstrakty roślinne czy rozmaryn. Serdecznie polecamy!

Środek na wypadanie włosów

Implanty zębów Poznań

W naszym gabinecie stomatologicznym znajdziecie liczne metody leczenia Waszych zębów, dzięki którym będziecie mogli cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem, którym będziecie mogli olśniewać każdego dnia. Wykonywane są przez nas także zabiegi protetyczne, w tym implanty zębów. Dzięki wykorzystaniu do ich tworzenia najlepszych materiałów możliwe jest uzyskiwanie naturalnie prezentującego się efektu dla uzupełnienia braków w uzębieniu odwiedzających nas pacjentów. Naszych stomatologów znajdziecie w Poznaniu.

Implanty zębów Poznań

Gabinet dentystyczny

Zajmujący się leczeniem wad zgryzu oraz korygowaniem wad szczęki ortodonta, przyjmuje w Warszawie. W przychodni przygotowywane są aparaty na zęby, które tworzy się na podstawie wycisków i gipsowych form diagnostycznych. Aparaty mogą być ruchome lub stałe. Leczenie trwa do 30 miesięcy, w zależności od rodzaju wady. Nosząc stały aparat należy zrezygnować ze spożywania napojów gazowanych i żucia gumy.

Ortodonta Warszawa

Badania kontrolne

Badania są przeznaczone nie tylko dla taksówkarzy itp. Muszą się im poddawać także osoby zatrudnione na innych stanowiskach. Psychotesty dla kierowców wózków widłowych wyglądają podobnie do tych dla taksówkarzy, ale obejmują dodatkowo kontrolę sprawności fizycznej. Badania trwają nie dłużej niż pół godziny, a po wizycie wystawiana jest informacja zdrowotna.

Psychotesty dla kierowców wózków widłowych

Kuracja w przypadku raka

Centrum Radioterapii w Krakowie to miejsce, gdzie świadczona jest pomoc, jeśli chodzi o pacjentów cierpiących na nowotwory. Leczenie odbywa się we współpracy z Wielospecjalistycznym Szpitalem im. L. Rydygiera. Pacjenci mogą skorzystać z radioterapii i brachyterapii. Wsparcie świadczy także psychoonkolog. Możliwe jest również ułożenie odpowiedniej diety, która może pomóc chorym w zachowaniu sił. Kuracja jest nieodpłatna, można skorzystać z niej w ramach NFZ oraz Pakietu Onkologicznego Ministerstwa Zdrowia.

Nowotwory leczenie Kraków

Medycyna komplementarna

Naszymi pacjentami są osoby z podejrzeniem lub diagnozą choroby nowotworowej. Centrum medycyny komplementarnej w Krakowie stosuje tzw. medycynę komplementarną: immunoterapię, detoks medyczny, hipertermię, kurację tlenem lub ozonem, chelatację oraz inne metody. Przed wizytą należy wykonać komplet badań krwi.

Centrum medycyny komplementarnej

Zakażenie rotawirusem

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele artykułów o tematyce szeroko związanej ze zdrowiem, higieną i dezynfekcją. Opisujemy na przykład jak nie zarazić się jelitówką. Wymieniamy najczęstsze powodu zakażenia wirusami żołądkowymi, definiujemy typy tychże wirusów i prezentujemy charakterystyczne objawy dolegliwości.

Jak nie zarazić się jelitówką

Nożyczki fryzjerskie

W naszej ofercie znaleźć można nożyczki fryzjerskie, które z pewnością spełnią wymagania jakościowe nawet najbardziej wymagających stylistów. Dzięki nim można bowiem stworzyć piękne i modne fryzury! Są to akcesoria cenione za ogromną wytrzymałość. Warto więc w nie zainwestować, tym bardziej, że można je nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nożyczki fryzjerskie

Środek na insekty

Na naszej stronie znajduje się uniwersalny środek, który pomaga zwalczyć insekty i utrzymać czystość w domu. Boraks na mrówki ma postać rozpuszczalnych w wodzie kryształków. To substancja chemiczna, która może być wykorzystywana do samodzielnego przygotowania tabletek do zmywarki lub proszków do prania.

boraks na mrówki

Diagnostyka chorób układu moczowego

Po 2 godzinach od podania izotopu pacjent poddawany jest badaniu z wykorzystaniem gammakamery. Wykonywana w naszej placówce scyntygrafia statyczna nerek stanowi podstawę do diagnozy zmian takich jak guzy, zapalenia bądź anomalie rozwojowe. Zakład medycyny nuklearnej znajduje się w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu.

Scyntygrafia statyczna nerek

Zadbaj o swoje stopy!

Wygląd stóp może wskazywać na nasze problemy zdrowotne. Nieodpowiednio dobrane obuwie przyczyni się również do dyskomfortu lub bólu spowodowanego odciskami czy haluksami. Producent wkładek do butów w asortymencie sklepu internetowego oferuje rozwiązania, które pomogą zwalczać lub korygować wspomniane problemy.

producent wkładek do butów

Bio-harmonia

Oferowany przez nas produkt to doskonałe źródło białka, które dobrze wypływa na wzrost komórek i naczyń krwionośnych. Dzięki niem tkanki i chrząstki stawowe stają się wytrzymałe, elastyczne i sprężyste. Kolagen do picia wykonany jest, między innymi, ze skrzypu, pokrzywy, pędów bambusa, mango, aceroli i glukozaminy.

Kolagen

soczewki jednodniowe

Jeżeli nosisz szkła kontaktowe, ale Twoje oczy są wrażliwe i wymagają szczególnej troski, postaw na soczewki kontaktowe jednodniowe od najlepszych producentów. W naszej ofercie znajdziesz ekonomiczne opakowania, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się codziennym komfortem widzenia zawsze w przystępnej cenie. Tego rodzaju szkła wykonane są z tworzywa przepuszczającego powietrze, dzięki czemu oczy odczuwają większy komfort i nie wysuszają się. Takie szkła nie wymagają czyszczenia ani zabiegów higienicznych.

soczewki kontaktowe jednodniowe