Artroskopia i ortopedia - domlekarski.pl

USG tarczycy, rehabilitacja, artroskopia oraz inne usługi medyczne oferowane są w Centrum Medycznym Dom Lekarski. Specjaliści tacy jak dermatolog, ginekolog, okulista, psycholog, wszystko tutaj znajdziesz. Potrzebujesz implanty, Szczecin to miasto gdzie je znajdziesz. Wszystkie informacje na stronie internetowej www.domlekarski.pl, zapraszamy serdecznie. Dom Lekarski zapewnia doświadczoną kadrę oferującą wyspecjalizowane usługi z szerokiego zakresu leczenia od laserowej korekty wzroku przez rehabilitację po chirurgię.

Artroskopia

Badanie gruczołu piersiowego z Lux Med Diagnostyka

Oparte na radiologi badanie sutków to tak zwana mammografia piersi, która po przekroczeniu przez kobietę pewnego wieku powinna być wykonywana regularnie - co rok lub co dwa lata. Pracownie Lux Med Diagnostyka świadczą swoje usługi w ramach Narodowego Zwalczania Chorób Nowotworowych. Posiadamy zarówno ośrodki stacjonarne jak i mobilne w postaci tak zwanych mammobusów. Aby skorzystać z naszych usług należy wcześniej umówić się na wizytę poprzez znajdujący się na stronie formularz bądź zadzwonić na naszą infolinię.

Mammografia piersi

Dieta odchudzająca, jakiej szukasz!

Jeśli wypróbowałaś już wszystkie diety odchudzające, a żadna nie dała Ci oczekiwanych rezultatów, to jest to znak, że coś poszło nie tak. Być może nie przygotowywałaś posiłków dokładnie z zaleceniami, jakie określały dane diety odchudzające lub stosowałaś je za krótko. Sprawdź nasz catering dietetyczny w Warszawie! Opinie o naszych usługach są bardzo pozytywne, ponieważ zapewniamy nie tylko odpowiednio przygotowane posiłki, ale również smaczne. Zachęcamy do skorzystania z cateringu dietetycznego w Warszawie, o którego jakości świadczą opinie klientów.

Catering dietetyczny Warszawa

Wrodzone lub nabyte wady zgryzu są nie tylko nieestetyczne, lecz także powodują szereg problemów w codziennym życiu. W zależności od stopnia wady może ona utrudniać mówienie czy też spożywanie napojów i pokarmów. Może być również całkowicie niegroźna dla zdrowia, lecz powodować dyskomfort pacjenta. Gabinet Prodent to także ortodonta w Rzeszowie. Wykonujemy usługi diagnostyczne, a także dobieramy odpowiedni aparat korekcyjny, którego zadaniem będzie powolne, lecz efektywne usuwanie Państwa wady.

Ortodonta Tychy

Jedną z ciekawych usług, która pojawiła się ostatnio na polskim rynku jest catering dietetyczny. Zamawiając go w naszej firmie, można być pewnym, że codziennie dostarczane, odpowiednio skomponowane posiłki pozwolą na skuteczne osiągnięcie wymarzonej wagi. Oferujemy Państwu najwyższej jakości catering. Zapraszamy!

Catering dietetyczny Trójmiasto

Klinika weterynaryjna w Bydgoszczy

W naszej przychodni w Bydgoszczy pomagamy wszystkim czworonogom w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób. Wykonujemy zarówno badania krwi zwierząt, jak również obrazowania RTG oraz USG, a także dokonujemy zabiegów chirurgicznych. Zajmujemy się również czipowaniem i wystawiamy paszporty dla psów i kotów, które będą towarzyszyć właścicielom podczas zagranicznych podróży.

Badania krwi zwierząt Bydgoszcz

Weterynarz w Chorzowie

Nasze pupile także mogą borykać się z chorobami zębów i dziąseł, utrudniających jedzenie oraz prowadzących do powstawania różnych chorób, nie tylko w obrębie jamy ustnej, ale także innych układów organizmu. Stomatolog zwierzęcy świadczy wsparcie z zakresu m.in. protetyki oraz działań profilaktycznych, na terenie Chorzowa i okolicy.

Stomatolog zwierzęcy Chorzów

Wypełnienia zębów, których nie widać!

Niemiecka jakość zgodna z normami ISO 9001:2008 i ISO 13485:2003 - nasze produkty stomatologiczne i protetyczne zadowolą nawet najbardziej wymagających specjalistów. Proponujemy wypełnienia kompozytowe światłoutwardzalne, także z efektem kameleona, cementy, a także lampy czy płyny do dezynfekcji. Nasz sklep dentystyczny prowadzi również sprzedaż online, więc zapoznaj się z naszą ofertą!

Sklep dentystyczny

Protezy stałe i tymczasowe

Jesteśmy pracownią ortopedyczną, która specjalizuje się w wykonywaniu zaopatrzeń po amputacji. Aby proteza kończyny dolnej była funkcjonalna, niezbędna jest wcześniejsza konsultacja medyczno-techniczna. Oferujemy kompleksowe doradzanie w zakresie doboru kosza biodrowego, przegubu kolanowego czy leju pełnokontaktowego.

Proteza kończyny dolnej

Jak kłaść noworodka do snu?

Nowoczesna, zaprojektowana przy udziale ekspertów poduszka ortopedyczna dla niemowląt skutecznie zapobiegnie odkształceniom główki, a także pomoże zniwelować te, które już powstały. Dzięki niej nie musisz już pamiętać o systematycznym odwracaniu i zmianie pozycji dziecka - nasza pościel zapewni mu zdrowy i bezpieczny sen.

poduszka ortopedyczna dla niemowląt