Artroskopia i ortopedia - domlekarski.pl

USG tarczycy, rehabilitacja, artroskopia oraz inne usługi medyczne oferowane są w Centrum Medycznym Dom Lekarski. Specjaliści tacy jak dermatolog, ginekolog, okulista, psycholog, wszystko tutaj znajdziesz. Potrzebujesz implanty, Szczecin to miasto gdzie je znajdziesz. Wszystkie informacje na stronie internetowej www.domlekarski.pl, zapraszamy serdecznie. Dom Lekarski zapewnia doświadczoną kadrę oferującą wyspecjalizowane usługi z szerokiego zakresu leczenia od laserowej korekty wzroku przez rehabilitację po chirurgię.

Artroskopia

Badanie gruczołu piersiowego z Lux Med Diagnostyka

Oparte na radiologi badanie sutków to tak zwana mammografia piersi, która po przekroczeniu przez kobietę pewnego wieku powinna być wykonywana regularnie - co rok lub co dwa lata. Pracownie Lux Med Diagnostyka świadczą swoje usługi w ramach Narodowego Zwalczania Chorób Nowotworowych. Posiadamy zarówno ośrodki stacjonarne jak i mobilne w postaci tak zwanych mammobusów. Aby skorzystać z naszych usług należy wcześniej umówić się na wizytę poprzez znajdujący się na stronie formularz bądź zadzwonić na naszą infolinię.

Mammografia piersi

Dieta odchudzająca, jakiej szukasz!

Jeśli wypróbowałaś już wszystkie diety odchudzające, a żadna nie dała Ci oczekiwanych rezultatów, to jest to znak, że coś poszło nie tak. Być może nie przygotowywałaś posiłków dokładnie z zaleceniami, jakie określały dane diety odchudzające lub stosowałaś je za krótko. Sprawdź nasz catering dietetyczny w Warszawie! Opinie o naszych usługach są bardzo pozytywne, ponieważ zapewniamy nie tylko odpowiednio przygotowane posiłki, ale również smaczne. Zachęcamy do skorzystania z cateringu dietetycznego w Warszawie, o którego jakości świadczą opinie klientów.

Catering dietetyczny Warszawa

Jedną z ciekawych usług, która pojawiła się ostatnio na polskim rynku jest catering dietetyczny. Zamawiając go w naszej firmie, można być pewnym, że codziennie dostarczane, odpowiednio skomponowane posiłki pozwolą na skuteczne osiągnięcie wymarzonej wagi. Oferujemy Państwu najwyższej jakości catering. Zapraszamy!

Catering dietetyczny Trójmiasto

Klinika weterynaryjna w Bydgoszczy

W naszej przychodni w Bydgoszczy pomagamy wszystkim czworonogom w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób. Wykonujemy zarówno badania krwi zwierząt, jak również obrazowania RTG oraz USG, a także dokonujemy zabiegów chirurgicznych. Zajmujemy się również czipowaniem i wystawiamy paszporty dla psów i kotów, które będą towarzyszyć właścicielom podczas zagranicznych podróży.

Badania krwi zwierząt Bydgoszcz

Wypełnienia zębów, których nie widać!

Niemiecka jakość zgodna z normami ISO 9001:2008 i ISO 13485:2003 - nasze produkty stomatologiczne i protetyczne zadowolą nawet najbardziej wymagających specjalistów. Proponujemy wypełnienia kompozytowe światłoutwardzalne, także z efektem kameleona, cementy, a także lampy czy płyny do dezynfekcji. Nasz sklep dentystyczny prowadzi również sprzedaż online, więc zapoznaj się z naszą ofertą!

Sklep dentystyczny

Jak kłaść noworodka do snu?

Nowoczesna, zaprojektowana przy udziale ekspertów poduszka ortopedyczna dla niemowląt skutecznie zapobiegnie odkształceniom główki, a także pomoże zniwelować te, które już powstały. Dzięki niej nie musisz już pamiętać o systematycznym odwracaniu i zmianie pozycji dziecka - nasza pościel zapewni mu zdrowy i bezpieczny sen.

poduszka ortopedyczna dla niemowląt

Pomoc w prowadzeniu zdrowego trybu życia - oferuje sklep Herbalife! Rzeszów to miasto, którego atutem jest natura. Dlatego nasza firma stawia przede wszystkim na naturalność - proponujemy tylko zdrowe produkty, które pomogą utrzymać organizm w świetnej formie. Dzięki naszym skutecznym dietom, zyskasz upragniony efekt, dbając jednocześnie o swoje zdrowie. Proponowane przez nas naturalne kosmetyki przejmą kontrolę nad Twoją skórą, dostarczając jej niezbędne witaminy. Odwiedzając Herbalife, robisz krok ku lepszej przyszłości.

Sklep Herbalife

Diagnostyka chorób serca u najmłodszych

Doktor nauk medycznych Marcin Baran to kardiolog dziecięcy w Białymstoku, który prowadzi prywatną praktykę przy ulicy Pułaskiego. Szczegóły kontaktowe dostępne są na stronie internetowej. Doktor specjalizuje się także w medycynie sportowej, prowadzi badania i analizy wysiłkowe dla młodych pacjentów.

Kardiolog dziecięcy Białystok

Zabiegi witaminą C

Nie bez przyczyny kojarzy się ona z odpornością i jest podawana podczas przeziębienia. Jej brak może być przyczyną wielu chorób. Przeprowadzane w naszym warszawskim gabinecie wlewy witaminowe mogą przyczynić się do poprawy stanu zdrowia. Takie zabiegi spowalniają namnażanie wolnych rodników, co pomaga przy wielu chorobach.

Wlewy witaminowe Warszawa

Konsultacje, badania i leczenie

W naszym gabinecie w Krakowie świadczymy m.in. konsultacje, wykonujemy badania (m.in. USG piersi czy USG dopochwowe) oraz konsultacje położnicze. Wierzymy jednak, że dobry ginekolog to nie tylko odpowiednia jakość i rzetelność badań, ale również atmosfera. Dbamy o to, by nasze pacjentki czuły się u nas komfortowo i spokojnie.

Dobry ginekolog Kraków

Mobilne usługi masażu

Chciałbyś rozluźnić mięśnie i odprężyć się po ciężkim dniu pracy? Aby skorzystać z profesjonalnego rytuału relaksacyjnego teraz nie musisz już nawet wychodzić z domu! Nasza firma proponuje Ci masaż z dojazdem do domu. Warszawa i okolice są obszarem naszego działania, a w zakres proponowanych usług wchodzą między innymi: zabiegi klasyczne, z użyciem chińskiej bańki, gorącej czekolady czy miodu. Koniecznie wypróbuj je na sobie!

Masaż z dojazdem do domu Warszawa